Palandöken Sosyal Hizmet Merkezinde düzenlenen programa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Cemil İlbaş, Palandöken Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Cemil Yeşilyurt, ASP Şube Müdürü Süleyman Duman, kreş temsilcileri ve kuruluş çalışanları katıldı.
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Cemil İlbaş, kreş ve gündüz bakım merkezlerinin kaliteli hizmet sunmasının aile açısından önemli olduğunu belirterek, kurum olarak kreşlere rehberlik hizmeti verdiklerini ifade etti.
Aileden ilk ayrılış olan kreş döneminin, çocukların gelecekteki hayatlarının şekillendirilmesinde de büyük önem taşıdığını belirten İlbaş, ‘’ Çocukların sosyalleşmesi açısından önemli bir yere sahip olan kreş ve gündüz bakım evlerinin başarılı hizmetler sunması konusunda kurum olarak rehberlik hizmeti sunuyoruz. Bu çerçevede başarılı kreşlerimizi ödüllendirerek, hizmet kalitesi konusunda yönlendirici olmaya devam edeceğiz. Kreşlerimizin sosyal faaliyetlerde daha çok yer almasını istiyoruz. Teşekkür belgesi alan kreş temsilcilerimizi kutluyor başarılı çalışmalarının devamını diliyorum’’ dedi.
Palandöken Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Yeşilyurt ise Palandöken ilçesinde bulunan kreşlerle sürekli işbirliği halinde olduklarını belirterek, başarılı çalışmaları teşvik etmek adına kreşleri ödüllendirdiklerini söyledi.
Konuşmaların ardından Türk-Amerikan Derneği (TAD) Pamuk Şekeri, Gülen Yüzler, Pamuk Şekeri kreşleri temsilcilerine teşekkür belgesi verildi.