Başkan Bulutlar, yayınladığı mesajda şu ifadelere yer verdi; “Belediyeler ile halk arasında bir köprü görevini gören muhtarlarımız hiç kuşkusuz ki doğrudan demokrasinin gerçek temsilcisidir. Palandökeni geleceğe taşıyacak projeleri hayata geçirmek için dün olduğu gibi bugün de muhtarlarımızla koordineli çalışmaya; yaşanan sorunlara birlikte çözüm aramaya devam edeceğiz.

Doğrudan demokrasinin gerçek temsilcileri olan saygıdeğer muhtarlarımızla Palandöken ilçemize yaklaşık 10 yıldır birlikte hizmet etmekteyiz. Göreve geldiğimiz günden itibaren en büyük misyonumuz Palandöken ilçemizi halkı ile birlikte yönetmek bu konuda en büyük desteği her zaman değerli muhtarlarımızdan aldım. ‘Birlikten kuvvet doğar’ anlayışı ile kentimizin sorunlarına her zaman birlikte çözüm aradık. Bazen imkanlarımız kısıtlı olsa da; problemleri birlikte aşabilmek için canla başla mücadele ettik ve ivedilikle çözüme kavuşturduk.

Hiç kuşkusuz ki muhtarlarımız; belediye ile halk arasında kurulan önemli bir köprü görevini yürütmekte. Muhtarlarımızdan aldığımız destekle Palandöken için dün olduğu gibi bu gün de bütüncül bir yaklaşım sergilemeye; Türkiye’nin en önemli kış turizm merkezimiz olan Palandökenimize ve Aziz milletimize hizmet etmeye devam edeceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle demokrasinin seçilmiş neferi olan muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü kutluyor; saygıyla selamlıyorum.” Dedi.