Asfalt çalışmalarının birçok noktada devam ettiğini ifade eden Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, yapılan çalışmaların Palandöken halkı için hayırlı olmasını diledi.
Belediye Başkanı Bulutlar, “Şehrimizin bütün yollarını konforlu yapmak için gayret gösteriyoruz. Bazı bölgelerde yeni açılan yollarda asfalt çalışması yaptığımız gibi, ekonomik ömrünü tamamlayan yolların da bakım ve onarımını yapıyoruz. Ayıca vatandaşlarımızdan gelen talepler doğrultusun da başlattığımız oto park alanları ve site bahçeleri asfaltlama çalışmalarımızda ücretsiz bir şekilde devam ediyor. Buralarda olduğu gibi merkezimizde bulunan 5 mahallemiz olan Yunus Emre, Abdurrahman Gazi, Hüseyin Avni Ulaş, Adnan Menderes mahallelerimiz dede öncelikli alanlarımız da asfaltlama çalışmalarımız devam ediyor. Bu sezon belki eksiklerimiz olacak ama söz veriyorum büyük bir aksilik olmadığı sürece 2018 yılında ilçemizin tüm site bahçeleri ve sokakları, yolları karış karış asfaltlanacak” dedi.
Palandöken Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler asfalt sezonu bitmeden şehir genelinde asfaltsız sokak bırakmamayı hedefliyor. Yoğun tempoyla çalışan ekipler bozulmuş yollarda yenileme ve sıcak asfalt çalışmalarıyla takdir topluyor. Palandöken Belediyesi’nin Müftü Solakzade Mahallesi’ndeki asfalt çalışmaları ile son derece estetik bir yola kavuştuğunu ifade eden muhtar Mücahit Uçar, “Başkanımız Orhan Bulutlar, Mahallemizin her sokağına her site bahçesine ücretsiz asfalt atma sözü vermişti. Başkanımıza çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Yaptığı hizmetlerden dolayı kendisinden ve ekibinden Allah razı olsun" dedi.