Ak Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir’in Başkanlığında yapılan Toplantıya Bölge Müdürü Emrah Köleoğlu, Bölge Müdür Yardımcısı Ayhan Şahna, 81. Şube Müdürü Nurullah Soylu, Elektro Mekanik Şube Müdürü Muhyettin Eroğlu, Teknik Ekip, Sakalıkesik Ovası inşaatı yüklenici Firma yetkilileri ve Mahalle Muhtarları katıldı. 

Bölge Müdürü Emrah Köleoğlu Sakalıkesik Ovası Sulaması İnşaatı hakkında bilgi verdi.

Söz konusu toplantıda Palandöken ile Aziziye İlçelerine bağlı 16 Mahalle Muhtarlarının da hazır bulunduğu toplantıda 114 bin 80 dekar arazinin sulamasının 2018 yılında yapımına devam edilecek olan Sakalıkesik Ovası Cazibe sulaması projesinde yapılacak olan işler ele alındı.

Toplantıda işlerin daha verimli ve hızlı bir şekilde ilerlemesi için Mahalle muhtarları ellerinden gelen gayreti göstereceklerini söylediler.

Ak Parti Milletvekili İbrahim Aydemir Bölge Müdürü Emrah Köleoğlu’na öncelikle Sakalıkesik Ovası Cazibe sulaması işi için yapılan toplantıda göstermiş olduğunuz özveri için size ve ekibinize teşekkür ediyorum. Yapılan işlerin titizlikle bir an önce yapılası hususunda hassasiyet gösterilmesini istedi.